Gdańsk
E-mail : biuro(malpa)pogotowiekanalizacyjne.pl
24h Usługi wod-kan - 7 Dni w tygodniu
Usługi wuko Gdańsk Sopot Gdynia

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji gdańsk gdynia sopot

Metoda ciśnieniowego czyszczenia kanałów

Najbardziej niezawodną i wysoce skuteczną metodą czyszczenia rur kanalizacyjnych,jest metoda hydrodynamiczna (ciśnieniowa – wuko).

Hydrodynamiczne czyszczenie to proces, który wykorzystuje sprężony strumień wody pod wysokim ciśnieniem (do 200 bar) w celu wypłukania zanieczyszczeń z kanalizacji deszczowej,sanitarnej lub technologicznej.

Dysza ciśnieniowa zostaje wprowadzona do kanału w studzience kanalizacyjnej – rewizji Wszelkie osady i zanieczyszczenia zostają  wypłukane przez strumień wody o ciśnieniu około 160-200 bar i przepływie wody od 80 do 300 litrów na minutę.Wuko o dużej mocy usuwa z kanalizacji praktycznie każdy możliwy zator, także gruz,piasek i korzenie drzew. 

Czyszczenie kanalizacji sanitarnej

Zapchane studzienki kanalizacyjne,wybijanie ścieków do piwnicy czy duży zator w rurach odprowadzających nieczystości do szamba lub kanalizacji miejskiej,to awaria która wymaga natychmiastowej reakcji specjalistycznej firmy.

Pogotowie kanalizacyjne  dostępne pod numerem ☎ 576 753 900 jest dostępne 7 dni w tygodniu – zadzwoń o każdej porze,przyjedziemy jak najszybciej.

Zwykła spirala nie pomoże w  przypadku poważnego zapchania – tu potrzebny jest ciężki sprzęt do udrażniania pod ciśnieniem.Nasze wuko poradzi sobie z  odblokowaniem każdej rury.
Studzienki – rewizje – przykanaliki
Płukanie rur w gastronomii (osady – tłuszcz)
Usuwanie korzeni drzew przedostających się do kanału
Zakłady przemysłowe – czyszczenie kanalizacji z osadów produkcyjnych.
Udrażnianie odpływów między budynkiem a szambem
Usuwanie kamieni – betonu – gruzu
Udrażnianie kanalizacji w garażach – małe wuko
Kanalizacja deszczowa
Kanały odprowadzające wody opadowe (deszczówka) są bardzo ważnym systemem,odprowadzającym duże ilości wody do miejskiej sieci lub do zbiorników na deszczówkę.

Utrzymanie kanałów w dobrym stanie i ich regularna konserwacja to konieczność aby uniknąć zalań i podtopień na posesjach (garaże,piwnice).

Podczas opadów woda zabiera ze sobą duże ilości piasku,mułu,mchów oraz liści,doprowadzając do zamulania kolektorów deszczowych,co uniemożliwia swobodny przepływ wód opadowych . Oferujemy obsługę i konserwację instalacji drenażowych .
Czyszczenie rur spustowych
Wypłukiwanie liści – mchu – piasku – mułu – igły – szyszki
Przywracanie drożności w garażach / na podjazdach (odpływy liniowe,wpusty)
Oczyszczanie filtrów i koszy zatrzymujących zanieczyszczenia
Kontrola instalacji kamerą inspekcyjną
Pogotowie Wuko 24h

Oferujemy profesjonalną realizację oraz konkurencyjne ceny usług wodno-kanalizacyjnych.Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem – oraz wieloletnim doświadczeniem w usuwaniu awarii sieci sanitarnych na terenie pomorza.

Usługi wuko Gdańsk Sopot Gdynia
Pogotowie wodno - kanalizacyjne 24h

📞576 753 900

wuko gdańsk gdynia sopot
Wuko Trójmiasto – Kaszuby – Pomorskie

Czyścimy kanalizację nie tylko w Trójmieście ale również na terenie Kaszub i województwa Pomorskiego.Obsługujemy zakłady przemysłowe,hotele,gastronomię,obiekty handlowe,wspólnoty mieszkaniowe i domy prywatne .