Gdańsk
E-mail : biuro(malpa)pogotowiekanalizacyjne.pl
24h Usługi wod-kan - 7 Dni w tygodniu
Monitoring kanałów Gdańsk Gdynia Sopot

Inspekcja kanalizacji

inspekcja kanalizacji gdańsk sopot gdynia

  Telewizyjna inspekcja kanałów


Oferujemy usługi kontroli wizualnej kanalizacji sanitarnej,deszczowej oraz kanałów technologicznych przy pomocy specjalistycznych kamer inspekcyjnych.Nasze doświadczenie oraz najwyższej jakości sprzęt pozwala na szczegółową ocenę stanu infrastruktury kanalizacyjnej oraz ustalenie przyczyny powstawania częstych zatorów.

Niezależnie od tego, czy jest to uszkodzenie rur kanalizacyjnych,penetracja kanału przez korzenie drzew, wady montażowe, pęknięcie rurociągu czy inny problem, szybko zidentyfikujemy usterkę i dokładne miejsce w którym występuje.

 • Diagnostyka kanałów sanitarnych
 • Lokalizacja miejsc uszkodzeń
 • Monitoring pionów kanalizacyjnych
 • Inspekcja rur wewnętrzynch
 • Określenie przebiegu rurociągów
 • Inspekcja do odbiorów powykonawczych
 • Czyszczenie kanalizacji przed inspekcją
 • Monitoring kanalizacji deszczowej
 • Pomiar spadków
 • Wykrywanie uszkodzeń
 • Lokalizacja nieszczelności
 • Kamerowanie rur od 50mm
 • Przegląd kanałów przed uruchomieniem
 • Raport wideo
Kamery inspekcyjne z których korzystamy :
System inspekcyjny Ibak: To profesjonalna kamera obrotowo-uchylna ze zintegrowanym oświetleniem Led oraz wbudowanym nadajnikiem 33hz do lokalizacji głowicy w rurociągu.
Operator może obracać kamerą o 360 stopni wokół wnętrza rury a także skręcić kamerą na trójnikach,dzięki specjalnemu mechanizmowi.

Wysoka jakość obrazu jest zawsze zachowywana niezależnie od obrotu osiowego.

Kamera ibak wykorzystuje laser do pomiaru wad w kanałach, takich jak pęknięcia wzdłużne i obwodowe a wielokrotny zoom pozwala dokładnie diagnozować wszelkie defekty w instalacjach.

Kamera inspekcyjna Ridgid Seesnake: Amerykańska technologia znana na całym świecie wśród firm wodnokanalizacyjnych .jej zalety to samopoziomująca kamera która daje bardzo wyrazisty,ostry obraz wnętrza kanału,wysokiej jakości przewód prowadzący który umożliwia pokonywanie wielu ostrych łuków w kolanach rur a także wbudowaną sondę 512 khz do namierzania głowicy kamery .

Monitor seesnake jest wyposażony w oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych raportów z inspekcji,oraz port usb który pozwala na szybki zapis na zewnętrznym nośniku

Kamera samojezdna: Jest to specjalny robot z własnym napędem.Korpus kamery wykonany jest z mosiądzu,jego waga pozwala na pokonywanie długich odcinków ,ma doskonałą przyczepność.System inspekcyjny stosowany w kanałach o średnicy od 160 mm do 2200 mm. Funkcje kamery samojezdnej pozwalają na pomiar spadków (wbudowany inklinometr),posiada obrotową obrotową głowice z wielokrotnym zoomem do dokładnej kontroli kanałów oraz oprogramowanie do sporządzania raportów.

Mikro kamera : To miniaturowy system kontroli wideo, który bardzo przydaje się w przypadku mniejszych rurociągów.Używamy do inspekcji rur o średnicach od 15 mm do 50 mm, takich jak odpływy prysznicowe,umywalkowe oraz inne podejścia o mniejszej średnicy.

Lokalizator radiowy:Urządzenie niezbędne do ustalenia położenia rur pod ziemią.Lokalizator odbiera sygnał od nadajnika umieszczonego w rurociągu – wskazując jego położenie oraz głębokość na której się znajduję.Pozwala wyeliminować konieczność kopania dużego obszaru w przypadku uszkodzenia – namierzamy dokładne miejsce awarii .
Inspekcja tv kanalizacji
woj.Pomorskie

📞576 753 900

monitoring kanalizacji usługi kamerą inspekcyjną
Monitoring kanalizacji sanitarnej i deszczowej
Po zakończeniu usługi kontroli kanałów nasi inżynierowie przeanalizują dane oraz przedstawią raport oceny stanu technicznego rurociągu.

Raport : Otrzymają państwo od nas dokumentację w postaci pliku wideo,identyfikującą stan kanałów, punkty w których występują uszkodzenia lub anomalie (przeciwspadki itp.)